Producenci
Płyta główna BIOSTAR Z690MX2-E D4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9 14th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel Core i3 12th Gen Intel Core i9 13th Gen Intel Core i7 14th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i5 14th Gen Intel Core i5 13th Gen Intel Core i7 13th Gen Intel Core i5 12th Gen |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3800 MHz 4400 MHz 2933 MHz 2133 MHz 1866 MHz 3200 MHz 2666 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Wentylator Procesor |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel Z690 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 208 mm |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Liczba obsługiwanych HDD | 5 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy