Producenci
Płyta główna BIOSTAR Z890AX-E PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Obsługiwane gniazda procesora | Intel LGA1851 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| HDCP | Nie |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Pamięć niebuforowana | Nie |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 192GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 7600 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Nie |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze równoległe | Nie |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze TPM | Nie |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 54 mm |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| PCI Express x1 slots | 4 |
| Bateria | |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
Gwarancja 24 miesiące