Producenci
Płyta główna GIGABYTE Z890 AORUS MASTER AI TOP E-ATX Mainboard Sockel 1851 TB4/WIFI7
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 9500 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 48GB 40GB 8GB 1GB 16GB 12GB 2GB 32GB 24GB 64GB 4GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 7000 5600 MHz 6400 MHz 7900 6000 MHz 8200 7800 7950 8000 MHz 8266 MHz 8400 7200 MHz 6200 MHz 8600 5800 MHz 6600 6800 7400 7600 MHz 9500 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Temperatura Water cooling |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy pompy wodnej | 5 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 2 |
| Liczba nagłówków czujnika temperatury | 2 |
| Liczba złączy RGB LED | 5 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| LED RGB | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba nagłówków wykrywania hałasu | 1 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Marvell AQtion AQC113C |
| BIOS | |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 335 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 5 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 10 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 2 |
| 4. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 4. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 25110 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 3,76 kg |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
Gwarancja 24 miesiące