Producenci
Płyta główna Gigabyte A520I AC (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Pamięć | |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5300 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB 2GB 12GB 4GB 32GB 1GB 16GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2133 MHz 5000 MHz 2667 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 5200 MHz 4600 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4866 MHz 2933 MHz 5100 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 1 10 0 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Bateria | |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 6 miesięcy