Producenci
Płyta główna Gigabyte A520M DS3H AC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper 3000 Series AMD Ryzen Threadripper PRO 3000 WX-Series AMD Ryzen 3000 Series |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Grafika | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Dyskretne wsparcie grafiki | Tak |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4733 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3466 MHz 2933 MHz 4733 MHz 3400 MHz 3866 MHz 2133 MHz 3200 MHz 3733 MHz 2667 MHz 3300 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 32 GB |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 2 |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 3168 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,21 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 0 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 3.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 720 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące