Producenci
Płyta główna Gigabyte A520M K, chipset AMD A520, gniazdo AM4, 2xDDR4, format mATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper 3000 Series AMD Ryzen Threadripper PRO 3000 WX-Series AMD Ryzen 3000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Dyskretne wsparcie grafiki | Tak |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3333 MHz 4866 MHz 5000 MHz 2933 MHz 4600 MHz 2133 MHz 2667 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB 4GB 16GB 8GB 1GB 2GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Zasilanie Napięcie LED Temperatura Procesor |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 198 mm |
| Szerokość produktu | 233 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
Gwarancja 24 miesiące