Producenci
Płyta główna Gigabyte A620M DS3H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 8000 Series |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6000 MHz 6600 6800 5600 MHz 6400 MHz 4800 MHz 7000 7200 7600 6200 MHz 5200 MHz |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 7600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Napięcie Wentylator |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | AMD A620 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 174 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Poziomy RAID | 0 10 1 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość złączy Audio jack | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
Gwarancja 24 miesiące