Producenci
Płyta główna Gigabyte B450 AORUS ELITE V2 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series AMD Ryzen 2000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2133 MHz 3466 MHz 3600 MHz 2400 MHz 2667 MHz 2933 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 3600 MHz |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | AMD B450 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Układ audio | Realtek ALC892 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łączna liczba złączy SATA | 6 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| LED RGB | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,39 kg |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 6 |
| Poziomy RAID | 10 0 1 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 6 miesięcy