Producenci
Płyta główna Gigabyte B550M DS3H R2, AMD B550, AM4, 4xDDR4, mATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 4000 Series AMD Ryzen 3000 Series AMD Ryzen 5000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4266 MHz 2133 MHz 3466 MHz 3733 MHz 2933 MHz 4733 MHz 3200 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 4400 MHz 2667 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4733 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 32 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Ciemny brąz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Przeznaczenie | PC |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Temperatura Napięcie |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ audio | Realtek ALC1220-VB |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 5 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 54 mm |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 947 g |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 0 1 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 3.0 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Bateria | |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 870 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące