Producenci
Płyta główna Gigabyte B660M GAMING AC DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3000 MHz 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 3466 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 5000 MHz 4266 MHz 4500 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 5333 MHz 3733 MHz 3300 MHz 2933 MHz 4800 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |