Producenci
Płyta główna Gigabyte B660M GAMING X AX DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® Intel® Core™ i3 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Quad-GPU CrossFireX 2-Way CrossFireX |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 3300 MHz 4266 MHz 3733 MHz 3200 MHz 2666 MHz 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz 2933 MHz 3000 MHz 3466 MHz |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Temperatura Procesor |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Końcówki Thunderbolt | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 10 1 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 5 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1 kg |