Producenci
Płyta główna Gigabyte B760 AORUS MASTER DDR4 1.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i9 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Karta graficzna | HD Graphics |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz 3300 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 4266 MHz 3466 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3733 MHz 3000 MHz 4500 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 5333 MHz 5000 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 2GB 16GB 32GB 8GB 1GB 12GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Wentylator Water cooling Napięcie |
| Układ audio | Realtek ALC1220-VB |
| Układ płyty głównej | Intel B760 Express |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Końcówki Thunderbolt | 2 |
| Ilość gniazd SATA | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,44 kg |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 5 1 0 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Bateria | |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 36 miesięcy