Producenci
Płyta główna Gigabyte B760 DS3H AX DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i7 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 5333 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 5000 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3466 MHz 3733 MHz 4266 MHz 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz 3000 MHz 4500 MHz 3300 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 4GB 16GB 32GB 8GB 1GB 12GB 2GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Temperatura Water cooling |
| Format płyty głównej | ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel B760 Express |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | RZ608 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 5 10 0 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Type-C |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 5 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 36 miesięcy