Producenci
Płyta główna Gigabyte B760 DS3H GEN5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core i5 13th Gen Intel Core i7 13th Gen Intel Core i3 12th Gen Intel Core i7 14th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i5 14th Gen Intel® Celeron® Intel Core i9 13th Gen Intel Core i5 12th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel® Pentium® Gold Intel Core i9 14th Gen |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz 4800 MHz 5200 MHz 4400 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5600 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Ciemny brąz |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Temperatura Napięcie Water cooling |
| Format płyty głównej | ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Układ płyty głównej | Intel B760 Express |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Liczba złączy pompy wodnej | 2 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Liczba złączy RGB LED | 4 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| BIOS | |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Poziomy RAID | 5 1 0 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 4 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,32 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące