Producenci
Płyta główna Gigabyte B760I AORUS PRO DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Procesor | Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 4266 MHz 3733 MHz 3466 MHz 3000 MHz 4500 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 5333 MHz 5000 MHz 3300 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 2GB 4GB 8GB 1GB 32GB 12GB 16GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Monitorowanie stanu komputera | Water cooling Wentylator Napięcie Temperatura |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel B760 Express |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Killer Wi-Fi 6 AX1650 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 227 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 10 0 5 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Bateria | |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |