Producenci
Płyta główna Gigabyte B760M D3HP (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel Core i7 14th Gen Intel® Pentium® Gold Intel Core i9 14th Gen Intel Core i9 13th Gen Intel® Celeron® Intel Core i3 12th Gen Intel Core i5 12th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i5 14th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel Core i5 13th Gen Intel Core i7 13th Gen |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800 MHz 4400 MHz 5600 MHz 5200 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5600 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Wentylator Temperatura Water cooling |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel B760 Express |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze równoległe | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 2 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,21 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0 1 10 5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 720 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 6 miesięcy