Producenci
Płyta główna Gigabyte B760M DS3H DDR4 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Pentium® Gold Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i9 |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| HDCP | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3800 MHz 3333 MHz 3200 MHz 2666 MHz 2133 MHz 3000 MHz 2933 MHz 3733 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 3466 MHz 4266 MHz 4800 MHz 4400 MHz 4700 MHz 4933 MHz 4600 MHz 4500 MHz 3300 MHz 4300 MHz 3666 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4933 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator Water cooling |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze równoległe | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| LED RGB | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 5 10 1 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. |
Gwarancja 36 miesięcy