Producenci
Płyta główna Gigabyte B760M GAMING PLUS WIFI DDR4 (wersja 1.0) | Rodzina procesorów Intel | Gniazdo procesora LGA1700 | Pamięć DDR4 | Obsługiwane interfejsy dysków twardych SATA, M.2 | Ilość złączy SA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Procesor | Intel Core i7 13th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel Core i3 12th Gen Intel Core i7 14th Gen Intel Core i5 12th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i5 14th Gen Intel Core i9 14th Gen Intel® Celeron® Intel Core i9 13th Gen Intel® Pentium® Intel Core i5 13th Gen |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| Pamięć | |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 32 GB |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3733 MHz 5000 MHz 3300 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3000 MHz 4500 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 5333 MHz 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz 4266 MHz 3466 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Szary |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator Water cooling |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Przeznaczenie | PC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 2 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze równoległe | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8851BE |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0 5 1 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Bateria | |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące