Producenci
Płyta główna Gigabyte MA34-CP0 LGA7529 Intel
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Procesor | Intel Xeon 6 |
| Gniazdo procesora | LGA 7529 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8800 6400 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 12 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5 RDIMM/MRDIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwunastokanałowa |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | EATX |
| Układ płyty głównej | System na chipie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 335,2 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze PMBus | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze IPMB | 1 |
| Liczba złączy SlimSAS | 3 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 1 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Szerokość opakowania | 409 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Port Management LAN | Tak, 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
Gwarancja 36 miesięcy