Producenci
Płyta główna Gigabyte MC62-G40 MAINBOARD - BULK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo sWRX8 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper Pro 3rd Gen |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 3200 MHz 2666 MHz 2133 MHz 2400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 20.04 LTS |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC4080 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Układ płyty głównej | AMD WRX80 |
| Format płyty głównej | SSI CEB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 267 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 8 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel® X550-AT2 Intel I210 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 5 1 10 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 7 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |