Producenci
Płyta główna Gigabyte MD72-HB0 2x LGA4189 Intel Xeon Scalable 3gen C621A (16x DIMM, 3x SlimSAS (12x SATA) 2xM.2, 2x10Gbe, 2x1Gbe, IPMI, E-ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel Xeon Scalable Gen 3 Intel Xeon Silver Intel Xeon Platinum Intel Xeon Gold |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 4189 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 2 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4 RDIMM / LRDIMM / 3DS LRDIMM / 3DS RDIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 3200 MHz 2666 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 16 |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ płyty głównej | Intel C621A |
| Format płyty głównej | EATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy SlimSAS | 3 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Liczba złączy 7-pin SATA | 2 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet 1 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 409 mm |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | 1 x SlimSAS 4i do 4 x SATA |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Osłona złącz I/O | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | 0/1/5/10 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port Management LAN | Tak, 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym. Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
Gwarancja 36 miesięcy