Producenci
Płyta główna Gigabyte MD72-HB3 2x LGA4189 Intel Xeon Scalable 3gen C621A (16x DIMM, 3x SlimSAS (12x SATA) 2xM.2, 2x1Gbe, IPMI, E-ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Gniazdo procesora | LGA 4189 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 2 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | ASPEED |
| Karta graficzna | AST2600 |
| Pamięć | |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 3200 MHz 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 12 |
| Cechy | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 22.04 Red Hat Enterprise Linux 7.9 Ubuntu 20.04 LTS |
| Układ płyty głównej | Intel C621A |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 100 Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Szerokość opakowania | 409 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 0 1 5 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 6 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. |
Gwarancja 36 miesięcy