Producenci
Płyta główna Gigabyte MS03-CE0 1x LGA4677 Intel Xeon Scalable 4/5gen C741 (8x DIMM, 3x SlimSAS (12x SATA), 1xM.2, 2x 1Gbe IPMI, ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Gniazdo procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz 4800 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 96 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Hexa-kanał |
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | Intel C741 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 2 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I210-AT |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 5 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 5.x) | 2 |
Gwarancja 36 miesięcy