Producenci
Płyta główna Gigabyte MW53-HP0 1x LGA4677 Intel Xeon W-2400/W-3400 W790 (8x DIMM, 8x SATA, 3xM.2, 2x2,5Gbe, ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel Xeon W-3400 Intel Xeon W-2400 Intel Xeon W-2500 Intel Xeon W-3500 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz 4800 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5 RDIMM/3DS RDIMM |
| Cechy | |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel W790 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd SATA | 8 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Liczba gniazd M.2 (E) | 1 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Radiatory | 3 x radiator m.2 |
| Osłona złącz I/O | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | 4 x SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | 0/1/5/10 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Port Management LAN | Tak, 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 5 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) Typu-C | 1 |
| Ilość złączy Audio jack | 3 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 4 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji. Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. |
Gwarancja 36 miesięcy