Producenci
Płyta główna Gigabyte MX33-BS0 1x LGA1200 Intel Xeon E-23XX C252 (4x DIMM, 6x SATA, 1xM.2, 2x1Gbe, IPMI, mATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i7 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | ECC DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | ECC |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Napięcie Temperatura |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ płyty głównej | Intel C252 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| PCI Express x1 slots | 2 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dokonuj zmian ani modyfikacji urządzenia, co może prowadzić do utraty gwarancji lub uszkodzenia. Zachowaj ostrożność przy montażu, aby uniknąć uszkodzenia komponentów elektronicznych spowodowanych wyładowaniami elektrostatycznymi. Unikaj kontaktu z cieczami, które mogą spowodować uszkodzenie komponentów elektronicznych. |
Gwarancja 36 miesięcy