Producenci
Płyta główna Gigabyte Z890 AERO D - bundkort - ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Grafika | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 9500 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6200 MHz 7200 8933 9066 9500 MHz 9333 5600 MHz 6400 MHz 8266 7800 7950 7000 8400 6600 6800 9200 8800 9466 7400 6000 MHz 8200 MHz 5800 MHz 8600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Cechy | |
| Układ audio | ESS ES9260 |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Kolor produktu | Biały |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Noise Napięcie Temperatura |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| LED RGB | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 8 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 2 |
| Liczba złączy RGB LED | 4 |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 2 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Liczba złączy pompy wodnej | 2 |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Marvell AQtion AQC113C |
| BIOS | |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 335 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 5 1 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Liczba obsługiwanych HDD | 8 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 6 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 2 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 25110 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 25110 |
| 4. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 4. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 3,42 kg |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące