Producenci
Płyta główna Intel BBS2600BPQ 948900 (Socket P; 12x DDR4 DIMM)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ogłoszenie daty końca życia | Monday, April 22, 2019 |
| Data premiery | Q3'17 |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | RAID Levels 0/1/10/5/50 (LSI) |
| Układ | Custom 6.8" x 19.1" |
| Ostatnia zmiana | 64157383 |
| Typ produktu | Server/Workstation Board |
| Ilość portów USB | 2 |
| Przewidywany termin dyskontynuacji | Q3'19 |
| Data ostatniego zamówienia | Thursday, August 22, 2019 |
| Status | Launched |
| Wejście risera 3 ilość pasów | 24 |
| Liczba torów slotu riser 4 | 16 |
| Riser 2 liczba pasów | 24 |
| URL z dodatkowymi informacjami | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/servers/server-boards/server-board-s2600bp.html |
| Procesor | |
| Liczba linków QPI | 2 |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Kanały pamięci wspierane przez procesor | Dodeca |
| Rodzina produktów | Płyta serwerowa z dwoma podstawkami |
| Seria produktów | Intel® Server Board S2600BP Family |
| Nazwa kodowa produktu | Buchanan Pass |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 1280 GB |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 80 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Producent procesora | Intel |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 255,94 GB/s |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz 2667 MHz |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473301180 |
| Płyta Rack-Friendly | Tak |
| Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension) | 50 bit |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Segment rynku | Serwer |
| Układ płyty głównej | Intel® C628 |
| Opcja SSD wbudowanego portu USB (eUSB) | Nie |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Intel® X550 |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Rapid Storage Technology enterprise | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Technologia Intel® WE/WY Acceleration | Tak |
| Obsługa IPMI | Tak |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Intel® Fast Memory Access | Tak |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Intel® Rapid Storage Technology | Nie |
| Intel® Quiet Thermal Technology | Tak |
| Intel® Intel®ligent Power Node Manager | Tak |
| Dostępne systemy zintegrowane | Nie |
| Intel® Server Customization Technology | Tak |
| Intel® Server Management Software | Tak |
| Intel® Advanced Management Technology | Tak |
| Intel® Remote Management Module Support | Y |
| Intel® Efficient Power Technology | Tak |
| Intel® Build Assurance Technology | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Obudowa | Stojak |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Supported |
| Płyta główna ARK ID | 93500 |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 165 W |
| Ilość slotów PCI Express | 3 |
| Grafika | VGA |
| Mapa typów obrazów | ![]() |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 2 |
| Rewizja PCI Express CEM | 3.0 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel Node Manager | Tak |
