Producenci
Płyta główna Intel DBS1200SPL 944682 (LGA 1151; 4x DDR4 UDIMM; Micro ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Data premiery | Q4'15 |
| Typ produktu | Server/Workstation Board |
| Data ostatniego potwierdzenia atrybutu | Monday, March 13, 2017 |
| Data ostatniego zamówienia | Monday, January 30, 2017 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| URL z dodatkowymi informacjami | http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/server-motherboards/server-board-s1200sp.html |
| Przewidywany termin dyskontynuacji | Q1'16 |
| Ogłoszenie daty końca życia | Tuesday, November 15, 2016 |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | Software RAID RST (0,1,10,5) and ESRT2 (0,1,10) |
| Status | Discontinued |
| Układ | uATX |
| Ilość portów USB | 9 |
| Ostatnia zmiana | 63903513 |
| Procesor | |
| Procesor | Rodzina procesorów Intel® Xeon® E3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Producent procesora | Intel |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 68,26 GB/s |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 2 4 |
| Intel® Xeon series | E3-1200 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Seria produktów | Intel S1200SP |
| Rodzina produktów | Płyta serwerowa z pojedynczą podstawką |
| Nazwa kodowa produktu | Silver Pass |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 64 GB |
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 80 W |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension) | 40 bit |
| Segment rynku | Serwer |
| Opcja SSD wbudowanego portu USB (eUSB) | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473301180 |
| Układ płyty głównej | Intel® C236 |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łączna liczba złączy SATA | 8 |
| Ilość gniazd SATA | 8 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Rapid Storage Technology enterprise | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Wewnętrzny moduł I / O Expansion x8 Gen 3 | 1 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Intel® Remote Management Module Support | Y |
| Wersja TPM | 1.2 |
| Technologia Intel® WE/WY Acceleration | Tak |
| Intel® Server Management Software | Tak |
| Intel® Intel®ligent Power Node Manager | Tak |
| Złącze Intel I / O Expansion Module x8 Gen 3 | 1 |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Dostępne systemy zintegrowane | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT) | VT-d |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Obudowa | Tower |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Rewizja PCI Express CEM | 3.0 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 80 W |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 64 GB |
| Grafika | Display Port, VGA |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |
| Intel Node Manager | Tak |
| Płyta główna ARK ID | 88263 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G157815L2 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |