Producenci
Płyta główna Intel DBS1200V3RPL 934312 (LGA 1150; 4x DDR3 DIMM)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Układ | uATX |
| Ostatnia zmiana | 63903513 |
| Status | Discontinued |
| Ilość portów USB | 4 |
| Data premiery | Q2'13 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| URL z dodatkowymi informacjami | http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/server-motherboards/server-board-s1200v3rp.html |
| Obsługa Firewire | Nie |
| Data ostatniego potwierdzenia atrybutu | Thursday, August 31, 2017 |
| Data ostatniego zamówienia | Sunday, April 30, 2017 |
| Typ produktu | Server/Workstation Board |
| Ogłoszenie daty końca życia | Sunday, October 30, 2016 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | Software RAID RST (0,1,10,5) and ESRT2 (0,1,10) |
| Procesor | |
| Procesor | Rodzina procesorów Intel® Xeon® E3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Producent procesora | Intel |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Intel® Xeon series | E3-1200 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 16 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 32 GB |
| Nazwa kodowa produktu | Rainbow Pass |
| Liczba linków QPI | 1 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 25,6 GB/s |
| Rodzina produktów | Płyta serwerowa z pojedynczą podstawką |
| Seria produktów | Intel S1200RP |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 1600 MHz 1333 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Korekcja ECC | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR3L-SDRAM |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel® C226 |
| Płyta Rack-Friendly | Tak |
| Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension) | 40 bit |
| Opcja SSD wbudowanego portu USB (eUSB) | Tak |
| Segment rynku | Serwer |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473301180 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd SATA | 6 |
| Łączna liczba złączy SATA | 6 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Poziomy RAID | 10 0 1 5 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 1 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| PCI Express x4 (Gen 2.x) slots | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Rapid Storage Technology | Nie |
| Technologia Intel® Rapid Storage Technology enterprise | Tak |
| Intel® Fast Memory Access | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Nie |
| Technologia Intel® Anti-Theft (Intel® AT) | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel HD Audio Technology | Nie |
| Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT) | VT-d |
| Intel® Flex Memory Access | Nie |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Dual Display Capable | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Efficient Power Technology | Nie |
| Dostępne systemy zintegrowane | Tak |
| Wersja TPM | 1.2 |
| Intel® Intel®ligent Power Node Manager | Tak |
| Intel® Server Customization Technology | Nie |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Intel® Quiet System Technology (QST) | Nie |
| Intel® Quick Resume Technology | Nie |
| Intel® Remote Management Module Support | Y |
| Intel® Server Management Software | Tak |
| Intel® Build Assurance Technology | Nie |
| Technologia Intel® WE/WY Acceleration | Tak |
| Intel® Matrix Storage Technology (Intel® MST) | Nie |
| Intel® Quiet Thermal Technology | Nie |
| Wewnętrzny moduł I / O Expansion x8 Gen 3 | 1 |
| Intel® Advanced Management Technology | Tak |
| Złącze Intel I / O Expansion Module x8 Gen 3 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G145323 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 95 W |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Supported |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Grafika | VGA |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 1600 Mhz 1333 |
| Intel Node Manager | Tak |
| Płyta główna ARK ID | 71384 |
| Rewizja PCI Express CEM | 3.0 |
| Obudowa | Rack (4) |
| PCI Express x8 (Gen 2.x) slots | 1 |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 32 GB |