Producenci
Płyta główna Intel DBS2600CW2R 943803 (LGA 2011; 16x DDR4 DIMM; SSI EEB)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Data ostatniego potwierdzenia atrybutu | Monday, October 5, 2020 |
| Data ostatniego zamówienia | Sunday, July 5, 2020 |
| Data premiery | Q1'16 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | PCH SATA 6G ESRT2 RAID 0,1,10 |
| Obsługa Firewire | Nie |
| Przewidywany termin dyskontynuacji | Q3'20 |
| URL z dodatkowymi informacjami | http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/server-motherboards/server-board-s2600cw.html |
| Układ | SSI EEB 12" x 13" |
| Ostatnia zmiana | 63903513 |
| Ilość portów USB | 7 |
| Status | Launched |
| Typ produktu | Server/Workstation Board |
| Ogłoszenie daty końca życia | Friday, July 19, 2019 |
| Procesor | |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Producent procesora | Intel |
| Intel® Xeon series | E5-2600 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 84 |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 136 GB/s |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 1024 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 2011 (Socket R) |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 2 6 8 4 |
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 145 W |
| Liczba linków QPI | 2 |
| Rodzina produktów | Płyta serwerowa z dwoma podstawkami |
| Seria produktów | Intel S2600CW |
| Nazwa kodowa produktu | Cottonwood Pass |
| Grafika | |
| Dyskretne wsparcie grafiki | Tak |
| Pamięć karty graficznej on-board | 16 MB |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1024 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 1600 MHz 2133 MHz 1866 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Octa-channel |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 512 GB |
| Cechy | |
| Rodzaj płyty | SSI EEB |
| Układ płyty głównej | Intel® C612 |
| Physical Address Extension (PAE) | Tak |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension) | 46 bit |
| Płyta Rack-Friendly | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473301180 |
| Segment rynku | Serwer |
| Opcja SSD wbudowanego portu USB (eUSB) | Tak |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd SATA | 10 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Zintegrowane porty SAS | 10 |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 7 |
| Łączna liczba złączy SATA | 10 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 0 10 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 4 |
| PCI Express x4 (Gen 2.x) slots | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel HD Audio Technology | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Intel® Server Management Software | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Rapid Storage Technology | Nie |
| Wersja TPM | 1.2 |
| Technologia Intel® WE/WY Acceleration | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® Build Assurance Technology | Tak |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Dostępne systemy zintegrowane | Nie |
| Intel® Intel®ligent Power Node Manager | Tak |
| Intel® Server Customization Technology | Tak |
| Intel® Matrix Storage Technology (Intel® MST) | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Quick Resume Technology | Nie |
| Technologia Intel® Rapid Storage Technology enterprise | Tak |
| Intel® Fast Memory Access | Tak |
| Intel® Remote Management Module Support | Y |
| Intel® Quiet Thermal Technology | Tak |
| Intel® Efficient Power Technology | Tak |
| Intel® Quiet System Technology (QST) | Nie |
| Intel® Advanced Management Technology | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 1866 1600 2133 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 2 |
| Obsługiwane prędkości zegarów LRDIMM | 1600 1866 2133 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Supported |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Rewizja PCI Express CEM | 3.0 |
| Płyta główna ARK ID | 88278 |
| Obudowa | Rack or Pedestal |
| Intel Node Manager | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 512 GB |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 145 W |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Grafika | VGA |
| Ilość slotów DIMM | 16 |