Producenci
Płyta główna Intel S2600STB 957180 (Socket P; 16x DDR4 DIMM; SSI EEB)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Data premiery | Q3'17 |
| Typ produktu | Server/Workstation Board |
| Ilość portów USB | 7 |
| Data ostatniego zamówienia | Thursday, August 22, 2019 |
| Status | Launched |
| Ostatnia zmiana | 64243501 |
| Układ | SSI EEB (12 x 13 in) |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | SW RAID 0/1/10 (5 optional) |
| Przewidywany termin dyskontynuacji | Q3'19 |
| URL z dodatkowymi informacjami | http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/server-motherboards/server-board-s2600st.html |
| Ogłoszenie daty końca życia | Monday, April 22, 2019 |
| Procesor | |
| Liczba linków QPI | 2 |
| Rodzina produktów | Płyta serwerowa z dwoma podstawkami |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 96 |
| Nazwa kodowa produktu | Ząb piły |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Seria produktów | Intel® Server Board S2600ST Family |
| Kanały pamięci wspierane przez procesor | Dodeca |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 1500 GB |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 3647 (Socket P) |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Dyskretne wsparcie grafiki | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Hexadeca-channel |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 16 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2000 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 2400 MHz 2666 MHz |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473301180 |
| Segment rynku | Serwer |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Płyta Rack-Friendly | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel® C624 |
| Rodzaj płyty | SSI EEB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Głębokość produktu | 330,2 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łączna liczba złączy SATA | 12 |
| Ilość gniazd SATA | 12 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 0 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 3 |
| Złącza PCI Express OCuLink (obsługa NVMe) | 4 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Technologia Intel® Rapid Storage Technology enterprise | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® Fast Memory Access | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Technologia Intel® WE/WY Acceleration | Tak |
| Intel® Remote Management Module Support | Y |
| Intel® Server Management Software | Tak |
| Intel® Quiet System Technology (QST) | Nie |
| Zintegrowany BMC z IPMI | Tak |
| Dostępne systemy zintegrowane | Nie |
| Intel® Advanced Management Technology | Tak |
| Intel® Quiet Thermal Technology | Tak |
| Intel® Server Customization Technology | Tak |
| Intel® Intel®ligent Power Node Manager | Tak |
| Intel® Quick Resume Technology | Nie |
| Intel® Efficient Power Technology | Tak |
| Intel® Build Assurance Technology | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Intel HD Audio Technology | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Grafika | VGA |
| Ilość slotów DIMM | 16 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Obudowa | Rack or Pedestal |
| Rewizja PCI Express CEM | 3.0 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 205 W |
| Płyta główna ARK ID | 124477 |
| Intel Node Manager | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegarów LRDIMM | 2666 Mhz 2400 2133 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 2 |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2133 2666 Mhz 2400 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |