Producenci
Płyta główna Intel S2600WT2R 943786 (LGA 2011-3; 24x DDR4 DIMM)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Data premiery | Q1'16 |
| Ostatnia zmiana | 63903513 |
| Typ produktu | Server/Workstation Board |
| Ilość portów USB | 8 |
| Status | Launched |
| URL z dodatkowymi informacjami | http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/server-motherboards/server-board-s2600wt.html |
| Data ostatniego potwierdzenia atrybutu | Monday, October 5, 2020 |
| Przewidywany termin dyskontynuacji | Q3'20 |
| Obsługa Firewire | Nie |
| Ogłoszenie daty końca życia | Friday, July 19, 2019 |
| Data ostatniego zamówienia | Sunday, July 5, 2020 |
| Obsługiwana konfiguracja RAID | SW RAID 0 1 10 optional 5 |
| Układ | Custom 16.7" x 17" |
| Procesor | |
| Nazwa kodowa produktu | Wildcat Pass |
| Seria produktów | Intel S2600WT |
| Rodzina produktów | Płyta serwerowa z dwoma podstawkami |
| Liczba linków QPI | 2 |
| Litografia | 22 nm |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 1536 GB |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 115 GB/s |
| Intel® Xeon series | E5-2600 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 84 |
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 145 W |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 2011-v3 |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 10 6 8 18 4 12 16 14 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Dyskretne wsparcie grafiki | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci RDIMM | 1536 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Korekcja ECC | Tak |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 1866 MHz 2400 MHz 1600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 1536 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Octa-channel |
| Przepustowość pamięci | 115 GB/s |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473301180 |
| Rozszerzenie PAE (Physical Address Extension) | 46 bit |
| Segment rynku | Serwer |
| Płyta Rack-Friendly | Tak |
| Opcja SSD wbudowanego portu USB (eUSB) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel® C612 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 424,2 mm |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd SATA | 10 |
| Łączna liczba złączy SATA | 10 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA |
| Poziomy RAID | 1 10 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 8 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® WE/WY Acceleration | Tak |
| Intel® Matrix Storage Technology (Intel® MST) | Nie |
| Intel® Build Assurance Technology | Tak |
| Intel® Intel®ligent Power Node Manager | Tak |
| Intel® Advanced Management Technology | Tak |
| Dostępne systemy zintegrowane | Tak |
| Intel® Quick Resume Technology | Nie |
| Intel® Efficient Power Technology | Tak |
| Intel® Quiet Thermal Technology | Tak |
| Intel® Quiet System Technology (QST) | Nie |
| Intel® Remote Management Module Support | Y |
| Intel® Server Customization Technology | Tak |
| Wewnętrzny moduł I / O Expansion x8 Gen 3 | 1 |
| Intel® Server Management Software | Tak |
| Złącze Intel I / O Expansion Module x8 Gen 3 | 1 |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® Fast Memory Access | Tak |
| Intel HD Audio Technology | Nie |
| Intel® Rapid Storage Technology | Nie |
| Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT) | VT-d |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Rapid Storage Technology enterprise | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Rewizja PCI Express CEM | 3.0 |
| Grafika | VGA |
| Obudowa | Stojak |
| Intel Node Manager | Tak |
| Płyta główna ARK ID | 88277 |
| Obsługiwane prędkości zegarów LRDIMM | 1600 1866 2133 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 2 |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2133 2400 1866 1600 |
| Ilość slotów PCI Express | 84 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 145 W |
| Model dedykowanej karty graficznej | Supported |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Maksymalna pamięć LRDIMM | 1536 GB |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Ilość slotów DIMM | 24 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 1 |