Producenci
Płyta główna MAG A520M VECTOR WIFI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3466 MHz 2933 MHz 2133 MHz 1866 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3066 MHz 3000 MHz 2800 MHz 4400 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3733 MHz 4266 MHz 3200 MHz 2667 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC892 |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 5 1 0 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 360 miesięcy