Producenci
Płyta główna MB AMD B850 SAM5 ATX/PRIME B850-PLUS WIFI ASUS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8000 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ płyty głównej | AMD B850 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Sieć | |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,26 kg |
| Szerokość opakowania | 353 mm |
| Wysokość opakowania | 273 mm |
| Głębokość opakowania | 68 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Poziomy RAID | 5 0 1 10 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,05 kg |
Gwarancja 24 miesiące