Producenci
Płyta główna MB B760 S1700 MATX/B760M G P WIFI DDR4 GIGABYTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Procesor | |
| Producent procesora | Intel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel Core i5 12th Gen Intel Core i3 12th Gen Intel Core i3 13th Gen Intel Core i7 12th Gen Intel Core i5 14th Gen Intel Core i7 14th Gen Intel Core i9 13th Gen Intel Core i9 14th Gen Intel® Pentium® Intel Core i5 13th Gen Intel Core i9 12th Gen Intel Core i3 14th Gen Intel® Celeron® Intel Core i7 13th Gen |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2304 px |
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3466 MHz 3733 MHz 5000 MHz 3200 MHz 2666 MHz 5133 MHz 2933 MHz 4800 MHz 4266 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3000 MHz 4500 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4700 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4933 MHz 5333 MHz 3300 MHz 2133 MHz 4300 MHz 3666 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5333 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 32 GB |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator Water cooling Napięcie Temperatura |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Przeznaczenie | PC |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Złącze równoległe | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 2 |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8851BE |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| BIOS | |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 5 10 0 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące