Producenci
Płyta główna MSI MAG B460 TOMAHAWK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Pentium G Intel® Celeron® |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 2666 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Układ audio | Realtek ALC1200 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel B460 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125B |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 5 1 0 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |