Producenci
Płyta główna MSI MAG B550 TOMAHAWK (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 2-Way CrossFireX |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 16000 MB |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 4733 MHz 4133 MHz 3866 MHz 4600 MHz 2133 MHz 1866 MHz 3733 MHz 5100 MHz 2800 MHz 4400 MHz 2667 MHz 3466 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3200 MHz 4266 MHz 3000 MHz 3066 MHz 4533 MHz |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC1200 |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Liczba otworów montażowych | 9 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H Realtek RTL8125B |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Poziomy RAID | 0 1 10 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 3 miesiące