Producenci
Płyta główna MSI MAG B560 TOMAHAWK WIFI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Pentium® Intel® Celeron® |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1200 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 2-Way CrossFireX |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 4000 MHz 3200 MHz 2666 MHz 4600 MHz 4266 MHz 2933 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel B560 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125B |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| BIOS | |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |