Producenci
Płyta główna MSI MPG B550 GAMING PLUS (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 16000 MB |
| Obsługa przetwarzania równoległego | 2-Way CrossFireX |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4133 MHz 3866 MHz 2133 MHz 1866 MHz 4266 MHz 3466 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3200 MHz 2800 MHz 4400 MHz 3066 MHz 3733 MHz 2933 MHz 3000 MHz 2667 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Cechy | |
| Liczba otworów montażowych | 9 |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Procesor Wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ audio | Realtek ALC892 |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 6 |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Niedostępny |
| Kontroler LAN | Realtek 8111H |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 0 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z wrażliwymi komponentami elektronicznymi. Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Przechowuj z dala od wody oraz źródeł wilgoci. |
Gwarancja 6 miesięcy