Producenci
Płyta główna MSI MPG Z690 FORCE WIFI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Crossfire |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 4800 MHz 3733 MHz 5000 MHz 2133 MHz 3300 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 3466 MHz 4200 MHz 2666 MHz 5200 MHz 3400 MHz 4600 MHz 4266 MHz 5066 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Cechy | |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | Intel Z690 |
| Kanały wyjścia audio | 4.0 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 2 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel I225-V |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b 802.11a Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 1 5 0 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
| PCI Express x16 gniazda | 3 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |