Producenci
Płyta główna MSI PRO B760M-P DDR4 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold Intel® Celeron® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3466 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 3400 MHz 4600 MHz 2133 MHz 2933 MHz 4800 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 4200 MHz 4266 MHz 3200 MHz 2666 MHz 3733 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 4800 MHz |
| Cechy | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| LED RGB | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 1 10 0 5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
Gwarancja 6 miesięcy