Producenci
Płyta główna MSI PRO B850-P WIFI (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 8000 Series AMD Ryzen 7000 Series AMD Ryzen 9000 Series |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8200 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8200 4800 MHz 5600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Cechy | |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD B850 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 304,8 mm |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 1 |
| Liczba złączy pompy wodnej | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 3 |
| LED RGB | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 7 (802.11be) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, Micro SATA III |
| Poziomy RAID | 0 1 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 7 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| 3. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 3. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 22110 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym. Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Gwarancja 36 miesięcy