Producenci
Płyta główna MSI PRO Z790-P WIFI (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Pentium® Gold Intel® Celeron® |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 7000 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800 MHz 7000 6600 6800 5200 MHz 6400 MHz 6000 MHz 5800 MHz 5000 MHz 5400 MHz |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 4 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 6 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 4 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 5 10 1 0 |
| Pamięć wbudowana | 10 GB |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 4 |
Gwarancja 3 miesiące