Producenci
Płyta główna SAPPHIRE A520M-E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen 4000 Series AMD Ryzen 5000 Series AMD Ryzen 3000 Series |
| Obsługiwane gniazda procesora | AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Układ płyty głównej | AMD A520 |
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111M |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 3.0, SATA |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 3.0 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy