Producenci
Płyta główna Supermicro MBD-X11SAE-F-O (LGA 1151; 4x DDR4 DIMM; ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Procesor | |
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 80 W |
| Intel® Xeon series | E3-1200 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2400 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 1600 MHz 2400 MHz 2133 MHz 1866 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Stanowisko |
| Układ audio | Realtek ALC888S |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator LED Napięcie Temperatura Zasilanie |
| Układ płyty głównej | Intel® C236 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Funkcja watchdog | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 4 |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złącz SATA III | 8 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel I219LM Intel® I210-AT |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.0 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.3 |
| Zegar czasu rzeczywistego (rtc) | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 5 0 10 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Sloty PCI | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Obsługa IPMI | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Wersja UEFI | 2.3.1 |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 4GB 8GB 16GB |
| Port DVI | Tak |
| Prędkość zegara pamięci UDIMM | 1866 2133 Mhz 1600 Mhz 2400 Mhz |
| PCI Express x16 dual x8/x8 mode | Tak |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 95 W |