Producenci
Płyta główna Supermicro MBD-X11SSZ-TLN4F-O (LGA 1151; 4x DDR4 DIMM; Micro ATX)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Procesor | |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 4 |
| Intel® Xeon series | E3-1200 |
| Producent procesora | Intel |
| Moc termalna procesora (maksymalna) | 80 W |
| Litografia | 14 nm |
| Obsługiwane QPI | 8 GT/s |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2400 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 1600 MHz 2133 MHz 1866 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel® C236 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 6 |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Wersja ACPI | 4.0 |
| Typ BIOS | AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 16 Mbit |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Poziomy RAID | 1 10 0 5 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość portów DVI-I | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Intel® Virtualization (Intel® VT) | VT-x |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 4GB 8GB 16GB |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 64 GB |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 3.x) | 2 |