Producenci
Płyta główna Supermicro MBD-X14SAZ-TLN4F-O
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Pamięć | |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze Serial port | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel I226-LM |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.7 |
| Wersja ACPI | 6.5 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 6 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dostosować odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzania i potencjalnych uszkodzeń. Produkt zawiera komponenty elektryczne – zachować ostrożność podczas instalacji, aby uniknąć obrażeń. Unikać kontaktu z cieczami oraz wilgocią, aby zapobiec uszkodzeniom sprzętu. |
Gwarancja 12 miesięcy