Producenci
Płyta główna serwerowa ASUS PRO WS W790-ACE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Intel® Xeon series | W-2400 W-3400 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Xeon W |
| Gniazdo procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2,05 TB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 8 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Czterokanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6200 MHz 4800 MHz 6000 MHz 6600 6800 5600 MHz 6400 MHz 5000 MHz 5800 MHz 5400 MHz 5200 MHz |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Stanowisko |
| Układ płyty głównej | Intel W790 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ audio | Realtek S1220A |
| Format płyty głównej | SSI CEB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 277 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 512 Mbit |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 312 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,52 kg |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 10 0 1 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Usługa RAID | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 8 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 5 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1,81 kg |
Gwarancja 36 miesięcy