Producenci
Płyta główna serwerowa Gigabyte MZ01-CE1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD EPYC |
| Gniazdo procesora | Socket SP3 |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 2666 MHz 2400 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Układ płyty głównej | System na chipie |
| Format płyty głównej | ATX |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 16 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® X550-AT2 Intel® I210-AT |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 4 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość slotów DIMM | 8 |