Producenci
Płyta główna serwerowa Gigabyte MZ32-AR0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Procesor | |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwana liczba rdzeni procesora | 64 |
| Litografia | 7 nm |
| Gniazdo procesora | Socket SP3 |
| Procesor | AMD EPYC |
| Grafika | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2933 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Octa-channel |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzaj płyty | Rozszerzone ATX |
| Układ płyty głównej | System na chipie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Ilość gniazd COM | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Zintegrowane porty SAS | 10 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I350-AM2 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet Fast Ethernet |
| BIOS | |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 409 mm |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Liczba obsługiwanych HDD | 14 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 6 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 1 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 240 W |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Ilość slotów DIMM | 16 |